Visszatekintés a 2017-2018-as tanév főbb történéseire

Beküldve: Iskolai könyvtár.

A népmese napja alkalmából 4 tanulónk mesélt az alsó tagozatos osztályokban. Tanulóink rajzoltak is a népmese napja alkalmából. A legszebb rajzokat az ebédlő falánál állítottuk ki.

 

  • Idén is nagy számban volt érdeklődő a színházbérletek iránt. Egységes bérlet volt, alsósoknak, felsősöknek egyaránt ugyanaz a 3 előadás. 98 alsó tagozatos és 70 felső tagozatos diákunk vásárolt bérletet. A színházlátogatásra 11 pedagógus kísérte a gyerekeket az előadásokra. Az előadások: A muzsika hangja, A padlás és a Mumus voltak.

 

  • Csatlakoztunk az iskolai könyvtárak világhónapja keretében szervezett könyvjelzőcsere-programhoz. E-mailben értesítettek arról, hogy egy horvát iskolával vehetjük fel a kapcsolatot. E-mailben egyeztettük a részleteket a kapcsolattartóval. A könyvjelzőcsere szerencsésen lezajlott, mindenki megkapta a könyvjelzőket.

 

  • Ebben a tanévben újra csatlakoztunk az Együtt szaval a Nemzet rendezvényéhez, amelyen a 7. osztályosainkkal vettünk részt.

 

  • Április 11-én szerveztük iskolánkban a versmondó versenyt. A versmondó versenyen 19 tanuló szavalta el választott versét. A legjobbak oklevelet és könyvet kaptak, a többiek emléklappal és csokival vigasztalódhattak. A színvonal egyre magasabb, mindenki nagyon felkészült és ügyes szavaló.

Cím

  • 7624 Pécs, Jurisics Miklós utca 17.

Kapcsolat

  • +36 (72) 518-110
  • Ez az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.