Kedves Szülők!

A 2020/2021-es tanévben megengedett a ballagás tanévzáró ünnepsége szervezése.

Időpontja: június 18. péntek, 18.00 órai kezdés.

A hozzátartozók 17.45-től gyülekezhetnek az iskola udvarán, a járványügyi távolságtartás szabályait figyelembe véve.

Csak a nyolcadik évfolyam diákok hozzátartozói (szülők, testvérek, valamint nagyszülők) vehetnek részt nézőként az ünnepélyen. A bizonyítvány kiosztása után (előreláthatólag 19 órakor) az osztályfőnökök kísérik ki az alsós diákokat a nyugati kiskapuhoz. A felsős diákok a főbejárati kapun távozhatnak.

Az ünnepélyen való részvételi lehetőség nincs oltási igazolványhoz kötve.

Mindenki számára kötelező az orrot és szájat eltakaró maszkviselés.

Ez alól kivétel:

• a hatodik életévét be nem töltött kiskorú,
  • az autizmus spektrumzavarral élő,
  • a ballagó és az ünnepélyen fellépő.

Amennyiben az illemhelyet szeretnék használni, úgy az alsó folyosó férfi mosdója (keleti oldalon), valamint a portával szemben lévő női mosdók állnak rendelkezésre.

2021. 06. 07.

Schmeizer József