Osztályaink

1.a
Osztályfőnök: Dr. Kovácsné Barta Ágnes

Bartos Lotti
Boday Bence Benett
Csalódi Viktória
Ertl Noémi
Gömöry Ádám
Gyenis Milán
Horváth Natasa Zsófia
Hőgyi Attila Áron
Istokovics Léna
Jászai Janka
Kosaras Áron Attila
Kovács Ákos
Marczi Hanna Kyra
Páldy Máté
Priskin Tatjána
Reményi Júlia


1.b
Osztályfőnök: Megyeri Hajnalka

Albrecht Nóra
Bálint Brenda
Benkő Hanna
Boronkai Márk
Gapp Péter Balázs
Gutman Nándor Albert
Haász Petra
Henc Vilmos István
Horváth Zétény
Kocza Zsófia
Nagy-Skáfár Antal
Novreczky Hanga
Rippel Zsolt Gábor
Salai Dorián
Varga-Kovács Ábel


2.a
Osztályfőnök: Szabóné Szeri Julianna

Bauer Mátyás
Bóli Zalán
Deák Henrietta
Donatin Noel
Farkas Olívia
Kaufman Richárd Mátyás
Kosaras Gréta Hanna
Kovács Kitti Lili
Lesnik Gréta
Melegh Manó Sebestyén
Münster Mira
Nagy Szabolcs
Otártics Médi
Patai Emma
Pétermann Zorka
Somogyi Dominik Zsolt
Szendrei Soma
Szendrői Márk Ákos
Tóth Nándor Brúnó


2.b
Osztályfőnök: Kulcsár Erzsébet

Berecz Anna
Csizmadia Lilien
Csutorás Ramóna Krisztina
Harmatos Zorán
Herger Blanka Fanni
Marosi Fanni
Miklós Eszter
Nimmerfroh Domonkos
Studer Nikoletta
Studer Zoltán
Szilvási Krisztián
Takács László
Varga Daniela Shaila
Vasváry-Nádor Száva


3.a
Osztályfőnök: Wichmann Viola

Albrecht Dániel
Balogh Iván
Boda Marion
Bodor Tamás
Csalódi Balázs
Dezső Berta
Erdősi Gréta
Fazekas Anna Mária
Fülöp Roland Attila
Gergely-Házi Hunor
Haász Maja
Herner Ádám
Hübner Réka
Jenei Áron Boldizsár
Klotz Tímea
Kovaliczky Máté Ágoston
Kövesdy Mihály
Kurta Emma
Lakatos Levente Bálint
Magyari Odett Júlia
Margitán Ármin
Németh Anna Izabella
Novreczky Csenge
Pidl Olivér
Salamon Petra
Somogyi Izabella
Százados-Bezzegh Olivér Miklós
Sziegl Amanda
Tóth Gergő
Vágyi Jázmin


4.a
Osztályfőnök: Fábián Krisztina

Bényei Gergő
Bogács Zétény
Brauner Bence
Csatlós Péter
Gömöry Dávid
Gyenis Hanna
Hübner Lilla
Kiss Konrád Legend
Krém Dominik
Nimmerfroh Balázs
Pintér Luca
Porkoláb Péter Huba
Reményi Péter
Schleier Nikolett
Soós Árnika
Szendelbacher Borka Erzsébet
Telbisz Gergely Palkó
Toth Csanád
Vajda Barnabás
Vidos Zsigmond


4.b
Osztályfőnök: Molnár Orsolya

Balogh László Renátó
Dávid Rebeka
Fabon Dávid
Horváth Nóra Szonja
Komlódy Laura
Kósa Áron
Kószó Barnabás
Kószó Rebeka Éva
Kovács Anna Zsófia
Kulik Levente
Lesnik Eliza
Münster Martin András
Pétermann Hanna
Pietras Iza
Pintér Barna
Prehoffer Dalma
Rábai Alina
Reisz Lotti
Rohonyi Réka
Simkó Panna
Szabó András
Tarnai Péter
Várnagy Stefánia
 

5.a
Osztályfőnök: Kántás Krisztina

Baumann Botond
Berecz Tamás
Csalódi Zsófia
Csizmadia Laura
Farkas Kristóf Patrik
Gémesi Laura
Gergely-Házi Nimród
Glück Patrik
Gyenis Máté
Herger Zsombor Márk
Herner Hanna
Kovács Arnold
Molnár Botond
Mucha Bertalan
Nagy Kristóf
Otártics Maja
Ottófi Alíz
Priskin Natasa
Szilágyi Zsuzsanna
Vasváry-Nádor Soma
Zámbó Csongor
 

5.b
Osztályfőnök: Stefánné Pere Andrea

Albert Luca Liliána
Bagó Attila
Balajthy Júlia
Busz Márton
Csomor Benedek
Deák Imre János
Erdősi Dávid
Farkas Réka Klaudia
Gál Zsófia Ágnes
Juhász Jana
Kurta Eszter
Lovász Luca Flóra
Magyari Babett Anna
Novreczky Botond
Pavlovics Mátyás Gusztáv
Póta Vivien Kíra
Schőn Izabella
Telbisz Péter
Tóth Ambrus Árpád
Vétek Bence
Vörös Petra
 

6.a
Osztályfőnök: Balogh Árpád

Barkóczy Zsombor István
Boda Marcell
Boronkai Nóra
Donáczi Gergő Márton
Fabon Réka
Gosztola Barnabás
Jakapovics Lara
Jenei Marcell
Kiss Levente
Kormos Bianka
Kormos Vivien
Lippert Léna
Neupor Vilmos
Pidl Ádám
Rabb Boldizsár Zsombor
Tóth Ráhel
Uzsák Lilien Kincső
 

6.b
Osztályfőnök: Schmeizer József

Balogh Ádám Buda
Csizmadia Máté
Erdei Borka
Horváth Kristóf
Horváth Márk
Kovács Kinga Nóra
Madarász Dorka
Miklós Péter
Nagy János
Nemes Ambrus Attila
Nimmerfroh Márton
Orsós Zsanett
Reményi Anna
Rózsahegyi Laura
Sági Márta Eszter
Salamon Réka
Solymos Bálint
Strecker Barnabás
Suvák Dániel Lajos
Százados-Kolozsváry Ábel Imre
Szekeres György Tamás
Szendelbacher Ervin
Vidos Julianna


7.a
Osztályfőnök: Kovács Rita

Antal Botond
Balogh Sára
Bartha Dorina
Benedek Bettina Amina
Boronkai Liza
Fazekas Anna
Gebhardt Ákos
Glück Lili Bíborka
Horváth Ádám
Jávor Márk
Julin Karina
Kimpf Réka
Kindák Evelin Nikolett
Kocsis Luca
Kószó Attila László
Krausz Ákos
Lomb Áron
Mátrai Míra
Németh Emma Magdolna
Pelle Dániel Szilveszter
Schmelmer Károly Patrik
Szamosközi Áron
Sziegl Alex
Tarnai István
Tiffán Lukács
Vétek Réka


8.a
Osztályfőnök: Jedlicskáné Konczos Zsuzsanna

Berecz Bálint
Bogos Enikő
Bogos Nikolett
Castano Joel Santiago
Ghilan Bakír
Keszthelyi Koppány
Móga Kristóf
Porkoláb Lili
Schneider Philipp
Schneider Tícia
Soós Armin Gábor
Tóth Péter
Török Aser András
Wingert Hanna Boglárka


8.b
Osztályfőnök: Bálint Katalin

Fröhlich Sára Rebeka
Gál András Kristóf
Gyenis Gergő
Hermesz Réka Virág
Illés Dénes
Karádi Viktor Dávid
Miklós Domokos
Neupor Fruzsina Hanga
N. Szabó Dominika
Pápista Roberta
Rádler Vanda
Sikó Orsolya Luca
Suvák Bori Panna
Szilágyi Krisztina
Vágyi Virág
Varasdi Szilvia Viktória
Vidovics Tamás Márk
Wiegand Norbert János

Cím

  • 7624 Pécs, Jurisics Miklós utca 17.

Kapcsolat

  • 72/518-110
  • jEz az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.