Osztályaink

1 / A
Osztályfőnök: Csáki Lívia

  1. Blázsovics Benedek
  2. Fehér Panni Katinka
  3. Garai Miklós Zsigmond
  4. Gutman Emma Róza
  5. Hirth Flórián
  6. Horváth Lolita Fruzsina
  7. Horváth Máté Gábor
  8. Hőgyi Dániel
  9. Jankó-Király Benedek
  10. Jankó-Király Júlia
  11. Kalmár-Nagy Ádám
  12. Kurata Róza Bella
  13. Lovász Anna Gréta
  14. Pete Olivér
  15. Polics Lili
  16. Pozsár Izabella
  17. Romeisz Roland
  18. Varga Gábor Borisz
  19. Vasváry-Nádor Örs

1 / B
Osztályfőnök: Balogh Zsoltné Szabó Csilla

  1. Balog Dávid Benedek
  2. Benko Daniella
  3. Boday Borka Babett
  4. Bősz Janka
  5. Dóczi-Tulipán Anna
  6. Eckhardt Zoé Tímea
  7. Fenyvesi Péter
  8. Gál-Farkas Lilla
  9. Hering Patrícia
  10. Kárpáti Zoltán Levente
  11. Keszthelyi Balázs Tibor
  12. Leopold Luca Csenge
  13. Marat Roxána Léna
  14. Märcz Atilla
  15. Mertlik Mátyás László
  16. Pukli Zalán
  17. Sikó Zsombor
  18. Szendrői Zalán Zsolt
  19. Wider Sebes
2 / A
Osztályfőnök: Fábián Krisztina
  1. Bartos Kata
  2. Bíró Letícia
  3. Egyed Zalán
  4. Hetényi Tamara
  5. Hetényi Tamás
  6. Horváth Ákos Zdenkó
  7. Jászai Liza
  8. Klotz Anna
  9. Kovács Bence Kristóf
  10. Kovaliczky Anna Rebeka
  11. Krakóczky Emil
  12. Krakóczky Zoltán
  13. Kurata Emma
  14. Märcz Anikó Veronika
  15. Müller Zalán Balázs
  16. Papp Sólyom
  17. Somogyi Barnabás Lajos

2 / B
Osztályfőnök: Selyem-Tóth Judit

  1. Ádám Márton
  2. Boronkai Bence Dániel
  3. Gál-Farkas Ádám
  4. Havasi Kende László
  5. Herman-Sternischa Máté
  6. Herpai Botond
  7. Horváth Emma Judit
  8. Khosjargal Gegeen
  9. Kocza Ilka
  10. Móricz Réka
  11. Nagy Anna Írisz
  12. Sós Emese
  13. Szendrei Örs
  14. Tóth Dániel Ádám
  15. Vigh Blanka Róza
  16. Vörösmarty-Könczöl Dávid Szabolcs

3 / A
Osztályfőnök: Pichler Szabolcsné

  1. Bartos Lotti
  2. Boday Bence Benett
  3. Csalódi Viktória
  4. Ertl Noémi
  5. Geisz Nóra
  6. Gömöry Ádám
  7. Gyenis Milán
  8. Horváth Natasa Zsófia
  9. Hőgyi Attila Áron
  10. Istokovics Léna
  11. Jászai Janka
  12. Kosaras Áron Attila
  13. Kovács Ákos
  14. Marczi Hanna Kyra
  15. Páldy Máté
  16. Priskin Tatjána
  17. Reményi Júlia
  18. Zdroba Dominik

3 / B
Osztályfőnök: Megyeri Hajnalka

  1. Albrecht Nóra
  2. Auth Ágoston Ádám
  3. Bálint Brenda
  4. Benkő Hanna
  5. Boronkai Márk
  6. Gapp Péter Balázs
  7. Gutman Nándor Albert
  8. Haász Petra
  9. Henc Vilmos István
  10. Horváth Zétény
  11. Kocza Zsófia
  12. Novreczky Hanga
  13. Pete Nadin
  14. Rippel Zsolt Gábor
  15. Salai Dorián
  16. Varga-Kovács Ábel
4 / A
Osztályfőnök: Szabóné Szeri Julianna
  1. Bauer Mátyás
  2. Bóli Zalán
  3. Donatin Noel
  4. Farkas Olívia
  5. Irsik Liza
  6. Kaufmann Richárd Mátyás
  7. Kosaras Gréta Hanna
  8. Kovács Kitti Lili
  9. Melegh Manó Sebestyén
  10. Nagy Szabolcs
  11. Patai Emma
  12. Pétermann Zorka
  13. Somogyi Dominik Zsolt
  14. Szendrei Soma
  15. Szendrői Márk Ákos
4 / B
Osztályfőnök: Kulcsár Erzsébet
  1. Berecz Anna
  2. Csizmadia Lilien
  3. Csutorás Ramóna Krisztina
  4. Gráber Zoé
  5. Harmatos Zorán
  6. Herger Blanka Fanni
  7. Marosi Fanni
  8. Miklós Eszter
  9. Nimmerfroh Domonkos
  10. Rácz Mihály
  11. Studer Nikoletta
  12. Studer Zoltán
  13. Szabó-Vertán Csenge
  14. Szilvási Krisztián
  15. Takács László
  16. Varga Daniella
  17. Vasváry-Nádor Száva

5 / A
Osztályfőnök: Kovács Rita

  1. Albrecht Dániel
  2. Balogh Iván
  3. Boda Marion
  4. Bodor Tamás
  5. Csalódi Balázs
  6. Dezső Berta
  7. Erdősi Gréta
  8. Fazekas Anna Mária
  9. Fülöp Roland Attila
  10. Gergely-Házi Hunor
  11. Gombos Barbara
  12. Haász Maja
  13. Herner Ádám
  14. Hübner Réka
  15. Jenei Áron Boldizsár
  16. Klotz Tímea
  17. Kovaliczky Máté Ágoston
  18. Kurta Emma
  19. Lakatos Levente Bálint
  20. Magyari Odett Júlia
  21. Németh Anna Izabella
  22. Novreczky Csenge
  23. Pidl Olivér
  24. Salamon Petra
  25. Somogyi Izabella
  26. Százados-Bezzegh Olivér Miklós
  27. Sziegl Amanda
  28. Tóth Gergő
  29. Vágyi Jázmin

6 / B
Osztályfőnök: Jedlicskáné Konczos Zsuzsanna

  1. Bényei Gergő
  2. Bogács Zétény
  3. Bogdán Barbara
  4. Bogdán Vivien
  5. Brauner Bence
  6. Csatlós Péter
  7. Dárdai Dominik Dorián
  8. Gyenis Hanna
  9. Hübner Lilla
  10. Juby Miksa Jakab
  11. Kiss Konrád Legend
  12. Krém Dominik
  13. Nimmerfroh Balázs
  14. Pintér Luca
  15. Porkoláb Péter Huba
  16. Reményi Péter
  17. Schleier Nikolett
  18. Soós Árnika
  19. Szendelbacher Borka Erzsébet
  20. Telbisz Gergely Palkó
  21. Toth Csanád
  22. Vajda Barnabás
  23. Vidos Zsigmond

6 / B
Osztályfőnök: Tamás Kinga

  1. Balogh László Renátó
  2. Dávid Rebeka
  3. Fabon Dávid
  4. Komlódy Laura
  5. Kósa Áron
  6. Kószó Barnabás
  7. Kószó Rebeka Éva
  8. Kovács Anna Zsófia
  9. Kulik Levente
  10. Münster Martin András
  11. Pétermann Hanna
  12. Pietras Iza
  13. Pintér Barna
  14. Prehoffer Dalma
  15. Rábai Alina
  16. Reisz Lotti
  17. Rohonyi Réka
  18. Simkó Panna
  19. Szabó András
  20. Tarnai Péter
  21. Várnagy Stefánia

7 / A
Osztályfőnök: Kántás Krisztina

  1. Baumann Botond
  2. Berecz Tamás
  3. Csizmadia Laura
  4. Farkas Kristóf Patrik
  5. Farkas Réka Klaudia
  6. Gémesi Laura
  7. Glück Patrik
  8. Gombos Izabella
  9. Herger Zsombor Márk
  10. Herner Hanna
  11. Kovács Arnold
  12. Molnár Botond
  13. Mucha Bertalan
  14. Nagy Kristóf
  15. Orgyán Tamás Szabolcs
  16. Ottófi Alíz
  17. Szilágyi Zsuzsanna
  18. Vasváry-Nádor Soma
  19. Zámbó Csongor

7 / B
Osztályfőnök: Stefánné Pere Andrea

  1. Albert Luca Liliána
  2. Bagó Attila
  3. Balajthy Júlia
  4. Busz Márton
  5. Deák Imre János
  6. Dragovecz Anna
  7. Erdősi Dávid
  8. Gál Zsófia Ágnes
  9. Kurta Eszter
  10. Laskay Panna
  11. Lovász Luca Flóra
  12. Magyari Babett Anna
  13. Novreczky Botond
  14. Orsós Zsanett
  15. Pavlovics Mátyás Gusztáv
  16. Pete Áron
  17. Póta Vivien Kíra
  18. Schőn Izabella
  19. Vétek Bence
  20. Vörös Petra

8 / A
Osztályfőnök: Balogh Árpád

  1. Belső Dávid
  2. Boda Marcell
  3. Boronkai Nóra
  4. Donáczi Gergő Márton
  5. Fabon Réka
  6. Gosztola Barnabás
  7. Jakapovics Lara
  8. Jenei Marcell
  9. Kis-Bogdán Rebeka
  10. Kiss Levente
  11. Kormos Bianka
  12. Kormos Vivien
  13. Kovácsevics Iván
  14. Lippert Léna
  15. Neupor Vilmos
  16. Pidl Ádám
  17. Rabb Boldizsár Zsombor
  18. Ribics Panna
  19. Tóth Ráhel
  20. Uzsák Lilien Kincső

8 / B
Osztályfőnök: Schmeizer József

  1. Balogh Ádám Buda
  2. Csatlós Bence
  3. Csizmadia Máté
  4. Erdei Borka
  5. Horváth Kristóf
  6. Horváth Márk
  7. Kovács Kinga Nóra
  8. Miklós Péter
  9. Nagy János
  10. Nemes Ambrus Attila
  11. Nimmerfroh Márton
  12. Reményi Anna
  13. Rózsahegyi Laura
  14. Sági Márta Eszter
  15. Salamon Réka
  16. Solymos Bálint
  17. Strecker Barnabás
  18. Suvák Dániel Lajos
  19. Százados-Kolozsváry Ábel Imre
  20. Szekeres György Tamás
  21. Szendelbacher Ervin
  22. Vidos Julianna

Cím

  • 7624 Pécs, Jurisics Miklós utca 17.

Kapcsolat

  • 72/518-110
  • jEz az e-mail-cím a szpemrobotok elleni védelem alatt áll. Megtekintéséhez engedélyeznie kell a JavaScript használatát.